Kil ve kaolin karışımdan meydana gelen vitrifiye; lavabo, tuvalet taşı, duş teknesi gibi yapılarda kullanılan malzemenin adıdır. Kelime anlamı olarak “camlaşmış” manasına gelen vitrifiye, banyolarda yer alan çoğu ürünün yapıldığı bir malzemedir.renkli duş

Vitrifiye Üretimi

Vitrifiye genellikle kil ve kaolin karışımından meydana gelir. 1200 dereceye ulaşan sıcaklıklarda üretilen vitrifiye, şekilli yöntemlerle şekillendirilerek arzu edilen ürün ortaya konur. Vitrifiye ürünlerin en önemli özelliği bakteri ve mikrop barındırmamaları, kir tutmamaları ve kolayca temizlenebilir olmalarıdır.renkli duş Özellikle hijyen açısından ön plana çıkan vitrifiye ürünler hem kolay temizlenebilir olmaları hem de sağlıklı olmaları sebebiyle banyolarda en çok kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Bunun yanında, deterjan ve asitten etkilenmemesi de vitrifiyenin kullanım alanını genişleten sebepler arasındadır.

Vitrifiyenin Temel Özellikleri

Her ne kadar vitrifiye çok özellikli bir ürün olsa da belli başlı özelliklerinin şöyle sıralamak mümkündür:

•    Çok az bakteri ve mikrop barındırması
•    Kir tutmaması
•    Aside karşı dirençli olması
•    Deterjan tutmaması
•    Su emmemesi
•    Koku yapmaması
•     Parlak ve gözeneksiz bir yüzeye sahip olması
•    Kolay kolay aşınmaması
•    Uzun ömürlü olması

Görülebileceği üzere vitrifiye ürünler hem çok kullanışlı olup hem de dayanıklı olmaları ile dikkat çekmektedir.renkli duş Bunun yanında, piyasada mevcut olan çeşitli renk ve tasarımlara sahip vitrifiye ürünler de müşterilerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır.

Vitrifiye Fiyatları

Vitrifiye fiyatları, ürünün markasından tipine kadar pek çok faktör tarafından belirlenmektedir. Bu sebeple, kesin bir fiyat vermek de mümkün değildir. Ancak, kaliteli bir vitrifiye ürün her zaman verdiğiniz paranın karşılığını vereceğinden, fiyat yerine kaliteye odaklanmanız gerektiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.renkli duş

Modyapı olarak her daim siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Yılların bize kazandırdığı tecrübe ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile tüm müşterilerimize hak ettikleri hizmeti veriyoruz. İnternet sitemiz üzerinden size sunduğumuz vitrifiye ürünlere göz atabilirsiniz.renkli duş Daha fazla detay için bizimle iletişim kanallarımız vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.